Rejestracja telefoniczna: 14 689 21 44

33-114 Rzuchowa 474 mapa

Przetwarzanie Danych Osobowych RODO

lek. Robert Bargiel

lek. Robert Bargiel

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, studia ukończyłem w 1993r. Specjalizację z zakresu Chirurgii Ogólnej II stopień, uzyskałem w 1998r. pracując w 114 Szpitalu Wojskowym w Przemyślu, specjalizację w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu ukończyłem w 2011r. w Oddziale Ortopedii ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej. Od 10 lat pracuję w Centrum Medycznym „Kol-Med” w Tarnowie w poradni Chirurgicznej i Ortopedycznej.
W ramach mojej praktyki lekarskiej mogą pacjenci liczyć na rzetelną diagnostykę i prowadzenie leczenia w dziedzinie chirurgii ogólnej i ortopedii, w tym kwalifikowanie do leczenia operacyjnego.
W gabinecie istnieje możliwość podawania preparatów około i dostawowych tj. kwas hialuronowy, kolagen, leki sterydowe- wg. wskazań.
Obecnie pracuję w oddziale Neurochirurgii w Mielcu, gdzie wykonywana jest duża ilość zabiegów operacyjnych z powodu urazów i schorzeń kręgosłupa. Obejmują one najczęściej:
1. przepukliny krążków międzykręgowych powodujące ucisk korzeni nerwowych i tzw. rwę kulszową i rwę barkową z bólami i zawrotami głowy.
2. stabilizacje złamań trzonów kręgów , kręgozmyków
3. wertebroplasykę – wstrzyknięcie przezskórne cementu do uszkodzonego trzonu kręgowego wzmacniające jego strukturę i przynoszące złagodzenie/zniesienie bólów.
(w złamaniach osteoporotycznych i patologicznych , naczyniakach, dysplazjach włóknistych)
4. zwężenia kanału kręgowego (stenozy) powodujące ucisk rdzenia kręgowego i korzeni nerwowych co objawia się osłabieniem siły mięśniowej kończyn górnych i dolnych-chromanie neurogenne, przewlekłymi zespołami bólowymi.
5. stabilizacje złamań trzonów kręgów , kręgozmyków
6. Leczenie zespołów uciskowych nerwów obwodowych tj. zespół cieśni kanału nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego itp.