Rejestracja telefoniczna: 14 689 21 44

33-114 Rzuchowa 474 mapa

Przetwarzanie Danych Osobowych RODO

Usługi Medyczne dla Każdego

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Pacjent potrzebujący pomocy swoje kroki kieruje najczęściej do lekarza pierwszego kontaktu, który decyduje o dalszym ewentualnym leczeniu specjalistycznym.
Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności, którzy przyjmują w nowoczesnych, klimatyzowanych i przyjaznych gabinetach.
Atutem naszej przychodni jest to, iż zdecydowaną większość potrzebnych porad specjalistycznych uzyskają Państwo na miejscu, po wcześniejszych ustaleniach dotyczących terminów i trybu leczenia.

Pediatria

U nas znajdziesz doświadczonych lekarzy, którzy zadbają o zdrowie twojego dziecka.

Stomatologia

Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia stomatologicznego. Radiowizjografia cyfrowa, RTG zębów, kamera wewnątrzustna, Stomatologia estetyczna, Wybielanie piaskowanie , korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe , protezy elastyczne

Poradnia ortopedyczna

Ortopedia i Traumatologia Narządu Ruchu jest szeroką dziedziną zajmującą się schorzeniami i urazami układu ruchu. W chwili obecnej leczenie ortopedyczne nastawione jest na jak najszybsze przywrócenie sprawności ruchowej chorym. Wiąże się to ze znacznym rozszerzeniem wskazań do leczenia operacyjnego, które w efekcie pozwala na niezwłoczne uruchomienie pacjenta i uniknięcie groźnych dla życia powikłań tj. zapalenia płuc, zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych, zatorowość płucna, odleżyny, zesztywnienia i przykurcze stawów,. Złamania leczone dawniej jedynie „gipsem” w znacznej części odchodzą w przeszłość. Niezmiernie ważne jest skojarzenie leczenia ortopedycznego z wczesną rehabilitacją pozwalającą na przywrócenie sprawności ruchowej chorym.

Kardiologia

Serce to nasz najważniejszy organ ! Należy o nie odpowiednio dbać, ale nie martwcie się nasi lekarze pomogą wam zadbać o jego jak najlepszą kondycję.